MARINE STORE

MARINE STORE MARINE STORE MARINE STORE MARINE STORE MARINE STORE MARINE STORE MARINE STORE

Om MARINE STORE

Båtar är det samma som värdefull fritid för vissa - och nödvändig arbetstid för andra. Oavsett vem du är så vet vi vad du uppskattar och vad som behövs för att göra ditt båtliv enkelt, tryggt och bekvämt. Marine Store har över 25 års erfarenhet. Med detta i ryggen agerar vi som ett fullserviceföretag som du kan luta dig mot i alla situationer.

Vi erbjuder ett av marknadens bredaste sortiment av motorbåtar. Vi representerar marknadens mest välvårdade varumärken. I dem finns ett inbyggt förtroende, kvalitet och prisvärdhet som vi vågar stå bakom. Våra paketlösningar ger dig enkelhet och stor valfrihet - till ett bra pris. Vi kan tillhandahålla alla de tillbehör du kan tänkas önska dig och vi hjälper dig med finansiering, försäkringar, vinteruppställning, service och reparationer.

Välkommen till Marine Store
Ett bra båtliv kort och gott


Besöksadresser till våra anläggningar:

Marine Store Norrtälje
Stockholmsvägen 45
761 43  Norrtälje
08 - 480 018 00
norrtalje@marinestore.se 

Marine Store Bergshamra
Bergshamravägen 6
760 11 Bergshamra 
08 - 480 018 00
bergshamra@marinestore.se

Marine Store Nynäshamn
Seglargränd 2-4
149 30 Nynäshamn
08 - 480 018 00
nynashamn@marinestore.se

Produkter och tjänster

  • Vinterplatser inomhus
  • Vinterplatser
  • Serviceverkstad
  • Försäljning motorer
  • Försäljning motorbåtar
  • Försäljning begagnat
  • Försäkring
  • Finansiering
Läs mer om oss på www.marinestore.se

Karta

Företagsfakta

Kontakta oss

Säljare: Joakim Mellqvist

Telefon: 010 - 155 02 82

E-post: joakim@marinestore.se

+ Bli kontaktad av säljaren

På vilket sätt föredrar du att vi kontaktar dig?

e-post telefon

Skicka

Säljare: Rikard Lindström

Telefon: 010 - 155 02 83

E-post: rikard@marinestore.se

+ Bli kontaktad av säljaren

På vilket sätt föredrar du att vi kontaktar dig?

e-post telefon

Skicka

Säljare: Ulf Del Monte Lijon

Telefon: 010 - 155 02 86

E-post: ulf@marinestore.se

+ Bli kontaktad av säljaren

På vilket sätt föredrar du att vi kontaktar dig?

e-post telefon

Skicka

Säljare: Anton Hedström

Telefon: 010-155 02 84

E-post: anton@marinestore.se

+ Bli kontaktad av säljaren

På vilket sätt föredrar du att vi kontaktar dig?

e-post telefon

Skicka

Säljare: Simon Borgström

Telefon: 08 - 509 312 71

E-post: simon@marinestore.se

+ Bli kontaktad av säljaren

På vilket sätt föredrar du att vi kontaktar dig?

e-post telefon

Skicka

Säljare: Lars Lundin

Telefon: 08 - 520 150 24

E-post: lars@marinestore.se

+ Bli kontaktad av säljaren

På vilket sätt föredrar du att vi kontaktar dig?

e-post telefon

Skicka

Säljare: Rasmus Broman

Telefon: 08 - 509 312 74

E-post: rasmus@marinestore.se

+ Bli kontaktad av säljaren

På vilket sätt föredrar du att vi kontaktar dig?

e-post telefon

Skicka

Säljare: Hans Pantzar

Telefon: 010 - 155 02 91

E-post: hans@marinestore.se

+ Bli kontaktad av säljaren

På vilket sätt föredrar du att vi kontaktar dig?

e-post telefon

Skicka

Säljare: Peter Ludwig

Telefon: 010 - 155 02 93

E-post: peter@marinestore.se

+ Bli kontaktad av säljaren

På vilket sätt föredrar du att vi kontaktar dig?

e-post telefon

Skicka

Annonser